Go Back   Dövme Tattoo Piercing Forumu > Tattoo - Dövme > Dövmecimize Sorun

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-19-2008, 12:28 AM   #1
Junior Member

Froster is on a distinguished road
Standart İzmirde dövme

Forumu biraz kurcaladım ve Dragon un izmirde tanıdık oldugunu gördüm.benim elimde taslagım hazır.(eklentide) ancak ben bunun dikey olmasını istiyorum.koluma yaptırıcam.bunu gittigim dövmeci ayarlayabilirmi?
birde yer konusua deginmek istiyorum.benim bilgidim köprüaltı var.ancak oralar iyi degil diyorlar.sen bi yer söyleyebilirmisin?
sonradan aklıma geldi.hep diyorlar askerlikte dövmeleri sildiriyorlarmıs fln diye böyle bişi varmı acaba?
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: gif oglive love.gif (3,8 KB (Kilobyte), 12x kez indirilmiştir)

Konu Froster tarafından (05-19-2008 Saat 12:31 AM ) değiştirilmiştir.
Froster isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-19-2008, 01:00 AM   #2
BiG BOSS

Dragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dragon is on a distinguished road
Post dövme

merhaba
Öncelikle askerde uzun zamandır sorun olmuyor dövmeler.Benim çırağımın bir kolu tam diğer kolu yarım kaplı gitti askere hiç sorun olmadı.Bunun yanında izmirdeki tüm dövmecileri tanırım ama kime gideceğine bence kendin karar ver.Tabiki iyice araştır bence. Fiyatı konusunda burdan bişiler söylemek yanlış olur.Umarım yardımcı olabildim.
Dragon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-19-2008, 10:09 AM   #3
Junior Member

Froster is on a distinguished road

öncelikle verdigin cevaplar icin sagol.bana kalsa en yakındakine gidicem .ama işte hijyendir ustalıktır bunlar degisken kavramlar.ömürboyu üzerimde tasıycagım seyin icimi rahat tutmasını isterim.reklam olmasın dersen özel mesaj ile 1-2 yer söyleyebilirsin.
Froster isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-28-2008, 12:11 AM   #4
BiG BOSS

Post dövme izmir

merhabalar izmirdeki dövmeciler kimlerdir herkes biliyor.Bu konuda yardımcı olamam.Hepsi arkadaşlarım tercih yapmam yanlış olur.
Alt 03-16-2009, 06:49 AM   #5
Junior Member

esmersubat is on a distinguished road

daha oncede msj yazmıstım ama yanışl oldu herhalde sıze ulasmadı ben izmirde yasıyorum daha once hınt kınasıyla dovme yapıyordum sımdı profosyenel olmak ıstıyorum ve yenı bır yer acmak tabıkı yazın sonunda sızın toptan satısınızda var bu konuda bana yardım edersenız ve kalıcı dovmede kurs veren bır yer varmı izmirde
esmersubat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-16-2009, 02:57 PM   #6
BiG BOSS

Standart Dövme Eğitimi

Merhabalar
Evet toptan malzeme satışı yaptığım doğrudur.İzmirde dövme eğitimi veren varmı bilmiyorum, konuşmam gerek arkadaşlarla ama zor kimse kolay kolay eğitim vermez.Bence önce çırak olarak bir stüdyoya girmeyi dene.
Alt 05-10-2009, 11:16 PM   #7
Junior Member

hamza331 is on a distinguished road

BÜTÜN FORUMA SELAMLAR... Ben dövme yaptıracam ama yer bılmıyorum hıc bıde yaptıracagım dovmecının daha once yaptıgı dovmelerden 3 5 tanesı gormek ısterım nede olsa 1 omur gozumun onunde olacak o dovme ustalık cok onemlı yarım edersenız sevınırım.. ızmırde guzel yapan yoksa kusadasına gıdecem!!!
hamza331 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-11-2009, 02:53 PM   #8
Senior Member

Gamze Saraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gamze Saraç is on a distinguished road

yukarda da belirttiğimiz gibi izmir' de size bir dövme stüdyosu öneremeyiz malesef.. Hepsi arkadaşımız ve bu yanlış bir tutum olur..
Ancak size stüdyoları gezerek yaptıkları işlerin foto albümlerine mutlaka bakmanızı öneririm. Hatta yapılmış bir işlerini görme imkanınız varsa daha iyi olur çünkü ne yazıkki hala başkasının yaptıgı işleri printerdan çıkarıp çerçeveletip kendi yapmış gibi stüdyosuna asan bi sürü dolancırıcı var..
Kolay gelsin bol şans
Gamze Saraç isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-30-2010, 07:50 PM   #9
aLi
Junior Member

aLi is on a distinguished road

ARTCORE var dostum albar usta hıjjenık ve usta eger ızmırdeysen oraya ugra alsancak chocologonun karsısında çetındag apt.2/5kat1
aLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-25-2010, 04:37 PM   #10
Junior Member

muratbuket is on a distinguished road

ten rengı boya arıorum dovmemı cıkarmam gerek polıs olcam ama olamıom bu yuzden yardım edebılır mısınız?
muratbuket isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil